| cz en

Výrazným charakteristickým prvkem, který určuje design skříní řady Fantasy je zapuštěná plastová úchytka. Její oválný tvar a šest barevných modifikací dávají této nábytkové řadě moderní hravý vzhled, který splňuje současné trendy dětského nábytku.

Skříně řady Fantasy jsou vyráběny v široké škále rozměrů, provedení a barev. Mohou být s dveřmi, posuvnými dveřmi, otevřené či zásuvkové. Dvířka je možné uzamykat pomocí magnetických zámků. Police jsou osazeny na bezpečnostích podpěrkách bránící jejich samovolnému vysunutí. Všechny skříně mají rektifikační patky k případnému vyrovnání nerovností v podlaze, mohou se postavit na sokl nebo bržděná kolečka.

Lepené korpusy a záda z LTD tl. 18 mm výrazně zvyšují celkovou tuhost skříňového nábytku. Kování otočných dveří je opatřeno tlumiči pro pomalé dovírání dveří. Panty se skrytými vruty znemožňují poranění při manipulaci s předměty ve skříni.

Barevné plastové boxy jsou vyráběny z polypropylenu a jsou k dispozici ve 3 velikostech F1, F2 a F3. Skladové zásoby jsou drženy ve 12 barvách. Do skříní Fantasy se vkládají na vodících lištách, v případě požadavku je možné jejich volné vložení do police.