| cz en

Vystavujeme na výstavě ORGATEC 2014 v Kolíně nad Rýnem

Vážení přátelé,

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu ORGATEC v německém Kolíně nad Rýnem, která se koná ve dnech 21.-25.10.2014. Jedná se o největší světovou výstavu kancelářského nábytku, kterou každoročně navštíví přibližně 50 000 návštěvníků z více než 120 zemí. 

Náš stánek najdete v hale 10.2., číslo 058, kde jsme pro Vás připravili přehled našeho sortimentu v oblasti kancelářského a školního nábytku. Především se ale můžete těšit na naši novou řadu dětského nábytku FANTASY, která byla nedávno oceněna v prestižní mezinárodní soutěži Red Dot Award. 

Rádi Vás uvidíme na našem stánku!

Red Dot Gala 2014

V minulých dnech jsme převzali ocenění Red Dot Design Award udělené řadě dětského nábytku Fantasy.
Předání tohoto ocenění se konalo v německém Essenu v budově muzea Red Dot a pro zájemce je zde přímý linka na oficiální fotogalerii z tohoto vydařeného eventu.

Red Dot Award: Design Product 2014

Dovolujeme si Vám oznámit, že nábytková řada Fantasy, kterou jsme Vám před několika měsíci představili, byla mezinárodní porotou vybrána a označena jako vítěz v kategorii Red Dot Award: Product Design 2014.

Více naleznete v sekci Red Dot Award nebo na webu red-dot-21.com

Didacta Suisse

Dovolujeme si Vás pozvat na první zahraniční prezentaci nové řady dětského nábytku Fantasy v rámci výstavy Didacta Suisse, která se uskuteční 20. - 22.11.2013 ve švýcarském městě Lausanne.

Naši "my dva žirafáci"

Novou posilou našeho autorského týmu nábytkové řady Fantasy se stala Aneta Giraffe, která bude pracovat na pozici marketingové specialistky. Marketingový tým brzy obohatí i její bratr, který je momentálně na cestě do ČR.