| cz en

Nábytková řada Fantasy je novinkou českého výrobce nábytku - společnosti MY DVA group a.s. Tato řada vznikla jako reakce na neuspokojivou nabídku cenově dostupného, bezpečného a barvami zářícího dětského nábytku na trhu. Naším záměrem bylo vytvořit hravý koncept, který vnese nové možnosti do jednotvárných a fádních interiérů vzdělávacích institucí a pomůže dané prostředí zpříjemnit. Výsledkem je modulární systém dětského nábytku, do jehož vývoje byly vloženy naše dlouholeté zkušenosti s vybavováním škol a školních zařízení.  S ohledem na bezpečnost, funkci a ergonomii vznikla nábytková řada, jejíž hlavní charakteristikou je barevnost a variabilita.

 

Při navrhování jsme mysleli také na to, aby měli tvůrci interiéru i samotní uživatelé možnost podílet se na jeho charakteru a dotvořit si ho podle vlastních představ. V rámci kompletního autorského návrhu je tak možné opatřit skříňový nábytek originální grafikou ve formě fóliopolepu, která zajistí osobitý vzhled nábytku.

 

Doufáme, že dětský nábytek Fantasy najde uplatnění nejen v mateřských školkách, školách a družinách, ale také v dětských koutcích veřejných interiérů – kaváren, úřadů, autosalónů a v neposlední řadě v domácnostech a pokojích dětí, pro které byl vytvořen.

Přejeme si, aby k dětskému nábytku Fantasy vždy náležela následující spojení:

  1. Barevný nábytek pro děti s plastovými zásuvkami
  2. Funkční a ergonomický design
  3. Bezpečný a cenově dostupný
  4. Kvalitní zpracování a kvalitní materiály

 

Matematická úloha

Skříně dětského nábytku Fantasy je možné vyrábět ve čtyřech základních barevných variantách korpusu, ve dvanácti barevných variantách dvířek, které je dále možné osadit úchytkami v šesti barvách. Můžeme si vybrat ze dvou základních velikostí plastových zásuvek dodávaných ve dvanácti barvách, korpus může být na soklu, na nožičkách umožňující výškovou aretaci nebo na kolečkách. Kolik existuje celkem modifikací jedné skříně obsahující korpus FCTMT, pokud vezmeme do úvahy i nekonečné množství různých barevných polepů, které každý den vznikají….