| cz en

Red Dot Award: Product Design 2014 - oznámení

Dovolujeme si Vám oznámit, že nábytková řada Fantasy, kterou jsme Vám před několika měsíci představili, byla mezinárodní porotou vybrána a označena jako vítěz v kategorii Red Dot Award: Product Design 2014.

Získané ocenění je pro nás obrovskou odměnou za práci na vývoji nové řady dětského nábytku, kterou jsme odvedli v minulých měsících. Těší nás, že i běžně dostupný nábytek určený do dětských interiérů se může zařadit mezi produkty nesoucí přívlastek „kvalitní design“.

Každý rok hledá čtyřicetičlenná porota největší úspěchy v oblasti produktového designu napříč různými kategoriemi. V letošním roce se do největší mezinárodní soutěže přihlásilo téměř 5.000 produktů z 53 zemí světa. O to víc je úspěch nábytku Fantasy v hledání kvalitních produktů cennější.

Fantasy není pouze kusem nábytku. Jedná se o hravý koncept, který vnáší nové možnosti do dětských interiérů. Jednotlivé moduly skříní lze libovolně kombinovat a pro větší variabilitu opatřit brzděnými kolečky. Provedení s magnetickými zády umožňuje použití magnetických stavebnic a podtrhuje tak edukační charakter skříně. Speciálně navržená úchytka zapuštěná do hrany dvířek eliminuje nebezpečí úrazu a svojí vizuální podobou vytváří specifický prvek skříní Fantasy. Celoplošné fóliopolepy pak nabízí designérům a architektům příležitost dotvořit charakter interiéru osobitým vzhledem skříní s vlastní grafikou.

Doufáme, že výjimečnost řady Fantasy poznáte při bližším seznámení na vlastní kůži sami :-)

Váš Tým Fantasy.

 

Můžete také navštívit stránky www.red-dot-21.com